Czy osoba zadłużona może otrzymać kredyt gotówkowy?

0
104

W przypadku kredytów dla osób, które są zadłużone nie jest łatwo takie zobowiązanie im przyznać. Kredyt dla osób zadłużonych jest kredytem jaki jest adresowany do tych klientów, którzy mają wszelkiego rodzaju problemy ze spłatą na czas swoich zobowiązań. Takie osoby bardzo często mają bardzo negatywną historię kredytową w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej, jak również mają problemy z komornikami sądowymi. Trzeba wiedzieć jedno, że takie osoby mają w znacznym stopniu ograniczony dostęp do kredytów gotówkowych jakie oferują banki. Zła historia kredytowa w BIK, sprawia że banki nie wierzą takim osobą i nie chcą im pożyczyć nawet najmniejszej sumy pieniędzy. Ofertę pożyczki dla osób zadłużonych można znaleźć między innymi w ofercie SKOKU na Śląsku. Oferta ta jest pożyczką jaką można przeznaczyć na spłacenie wszelkich zaległych zobowiązań. Można również za pomocą tej pożyczki spłacić komornika sądowego. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie stałego dochodu oraz własnej nieruchomości. Nie tylko banki boją się pożyczania osobom zadłużonym pieniędzy. Tak samo jest w przypadku firm pożyczkowych. Wiele z nich reklamuje się, że ich oferty są bez BIK, a tak naprawdę sprawdzają w tym biurze klientów, którzy ubiegają się o kredyt. Sprawdźmy kilka z najbardziej popularnych ofert kredytów i pożyczek gotówkowych z jakich mogą skorzystać osoby zadłużone.

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych dla osób zadłużonych.

Najtańszą z takich ofert proponuje Rapida Money. W ramach tej oferty można pożyczyć od 2500 złotych do maksymalnie 25 000 złotych. Zobowiązanie można rozłożyć na raty od 12 miesięcy minimum do maksymalnie 48 miesięcy. Zobowiązanie jest dostępne dla osób z negatywną historią kredytową jak również dla osób bezrobotnych. Otrzymamy go bez żadnych zaświadczeń o dochodach. Warunkiem jest posiadanie jednego poręczyciela zobowiązania. Oferta generuje niskie koszta, a mianowicie Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi tutaj 49,6% w skali roku. Jest większa niż w przypadku ofert dla osób bez zadłużenia, ale wiele firm pożyczkowych ma RRSO o wiele, wiele wyższe.

Zobacz także:  Czy kredyt gotówkowy to dobry pomysł?

Oferty dla osób zadłużonych i wysokość RRSO.

Osoba zadłużona może zaciągnąć zobowiązanie w Profi Credit. Jest to dosyć nowa propozycja jaką znajdziemy an rynku. Kwota pożyczki zaczyna się od 500 i kończy na maksymalnie 25 000 złotych. Spłata zobowiązania rozkładana jest na okres kredytowania od 6 do 36 miesięcy. Jest to pożyczka przeznaczona również dla osób z innymi zobowiązaniami. Do 9000 złotych możemy zaciągnąć zobowiązanie nawet na oświadczenie o dochodach. Pracownicy tej firmy pożyczkowej mają bardzo elastyczne podejście do każdego klienta. W tej ofercie RRSO wynosi już więcej, bo prawie 90% w skali roku. Z pożyczek online warto zwrócić uwagę na ofertę happipożyczki. Tutaj dostępna kwota pożyczki zaczyna się od minimum 800 złotych. Maksymalnie można zaciągnąć zobowiązanie na 15 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym od 3 do 36 miesięcy. Jest możliwość odroczenia spłaty nawet o 2 miesiące. Zobowiązanie jest dostępne całości przez Internet. Zaciągniemy je bez wychodzenia z domu. Dostępny jest kalkulator raty pożyczki dzięki któremu można zorientować się ile takie zobowiązanie będzie nas kosztowało. RRSO ma wartość 122,57%. Ta propozycja ze wszystkich ofert jakie omówiliśmy jest najdroższym rozwiązaniem, ale jednocześnie najłatwiejszym, aby je otrzymać. Kredyty i pożyczki brane przez internet mają jedną zasadniczą zaletę. Formalności jakie się z nimi wiążą zostały ograniczone do minimum.