Konsolidujemy 100 000 złotych z okresem spłaty 8 lat.

0
73

Getin Bank i jego kredyt konsolidacyjny.

Kredyt konsolidacyjny jaki oferuje Getin Bank jest kredytem z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 9% w skali roku, które jest zmienne. Prowizja za udzielenie kredytu konsolidacyjnego w tym banku nie jest pobierana. Bank ustala indywidualnie jaka będzie wysokość opłaty przygotowawczej. Ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe, a jego składka wynosi 0,1% do 0,2% i jest doliczana do miesięcznej raty kredytu. Rachunek do spłaty kredytu jest darmowy, ale najczęściej bank dołącza do niego konto osobiste kredytobiorcy. Za wcześniejszą spłatę zobowiązania naliczana jest prowizja jaką bank ustala indywidualnie. To samo jest w przypadku prolongaty kredytu i ewentualnej zmianie systemu spłaty rat kredytu. Za monit wysyłany przez bank, czy to listownie, czy przez wiadomość SMS kredytobiorca nie musi nic płacić. W większości banków za każde upomnienie pobierana jest jakaś opłata. Kwota kredytu konsolidacyjnego jaką udostępnia Getin Bank zaczyna się od 2 000 złotych, a kończy na kwocie 200 000 złotych. Okres kredytowania maksymalnie wynosi tutaj 10 lat. Pożyczając na okres ośmiu lat, 100 000 złotych, każda z rat kredytu będzie po 1 650 złotych. Zobowiązanie będzie nas kosztowało 58 400 złotych. Konsolidując długi na dowolny cel można dobrać sobie dodatkową kwotę kredytu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi tutaj 16,7% i to jest całkowity koszt naszego kredytu. Z ofert jakie zaprezentujemy w tym artykule, ta propozycja kredytu konsolidacyjnego przygotowana przez Getin Bank jest najlepszym rozwiązaniem.

mBank i jego kredyt konsolidacyjny.

Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w mBanku wynosi od 8,79 do 9,89% w skali roku. Co do prowizji jest ona równa od 7 do 10% kredytowanej kwoty. Nie ma opłat przygotowawczych, ani nie jest naliczana prowizja za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Za skorzystanie z wakacji kredytowych również nic nie płacimy i co ważne można je wziąć na 1, 2 lub 3 miesiące. Monit za każdym razem kosztuje tutaj 8 złotych. Można zmienić parametry kredytu i co ważne nic nie trzeba za to płacić. Minimalna kwota kredytu konsolidacyjnego w mBanku wynosi 1 000 złotych, a maksymalna 150 000 złotych. Zobowiązanie można rozłożyć na okres kredytowania od 1 roku do maksymalnie 8 lat. Pożyczając na te 8 lat, 100 000 złotych, będziemy wpłacać do banku raty miesięczne po 1 663 złote każda. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 59 648 złotych.

Zobacz także:  Jak zaciągnąć kredyt konsolidacyjny i dlaczego warto?

Kredyt konsolidacyjny- BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje nam kredyt konsolidacyjny z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 4,99% w skali roku. Prowizja za jego udzielenie wynosi 0%. Można zaciągnąć tutaj kredyt konsolidacyjny na kwotę od 30 tysięcy złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych, z okresem spłaty wynoszącym od 6 do 120 miesięcy. Decydując się na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego na kwotę 94 000 złotych z okresem spłaty równym 48 miesięcy Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie równa 5,11%. Co miesiąc przyjdzie nam spłacać raty po 2 249 złotych każda. Całkowita kwota jaką spłacimy będzie wynosiła 103 472 złote. Tytułem odsetek spłacimy kwotę 9 472 złotych. Każdy kto chce skorzystać z tej oferty kredytu musi posiadać w banku rachunek osobisty. Nie będzie potrzebny poręczyciel, ani zgoda współmałżonka, ale za to trzeba będzie przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Bank nie daje możliwości skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych, ale można spłacić zobowiązanie wcześniej. Wysokość oprocentowania ustalana jest przez bank z góry i nie ma możliwości jej negocjacji.